x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Lidé

Organizační tým

Ladislav Novozámský

manažer divadla
novozamsky@divadlodetem.cz
+420 777 744 953

Rozvážný, tichý a přemýšlivý. Nenechte se zmást, i když se usmívá stejně, jako se mračí, miluje děti, hudbu a divadlo! Je skromný a má velkou výdrž v dotahování dlouhodobých úkolů. Jako manažer je při jednáních věcný a přímý. Roli zvukaře a řidiče v divadle přenechává jen s těžkým srdcem, pouze když to z časových či organizačních důvodů jinak nejde. Řízení divadelního vozu a zvuková i světelná technika jsou jeho koníčkem. S manželkou Michaelou vychoval tři nádherné děti.

Simona Jindráková

Public Relations
simonajindrakova@gmail.com
+420 606 602 404

Veselá, vtipná a velmi logicky smýšlející blondýnka, s mnoha zkušenostmi v komunikaci s veřejností. S lehkostí hledá a nalézá řešení. Díky svému učitelskému povolání má vřelý vztah k dětem a výchově, ale také překrásně zpívá a dobře si poradí s divadelními texty i texty k moderování. Koordinuje a připravuje všechny charitativní koncerty a charitativní akce divadla. V posledních letech je hlavní patronkou a pořadatelkou festivalu Veselé léto a Daruj svou náruč v rámci dlouhodobé spolupráce Hudebního divadla dětem s Klubem Dětem z. s.  Osobní schůzka se Simčou ve vás zanechá dobrou náladu a pozitivní náboj do dalších dní, ověřeno!

 

 

Michaela Novozámská

umělecká ředitelka
novozamska@divadlodetem.cz
+420 777 744 962

Charizmatická a okouzlující bytost, někdy tichá a jindy až moc hlučná, přátelská a otevřená. Autorka mnoha písní a videoklipů pro děti, scénářů představení a koncertů. Kreativní, občas v oblacích, občas až moc praktická a náročná. Bude vám s ní dobře nejen kvůli jejímu upřímnému úsměvu! Její originální a energické vystupování se odráží v celém jejím díle. Miluje děti a mimo divadelní práce se dlouhodobě zaměřuje také na osvětu rodinné výchovy. Matka tří dětí i všech dalších, které překročily práh jejího domu. Při pracovních jednáních však očekávejte logiku a zásadovost.

Pavlína Václavíková

fundraising
vaclavikova@divadlodetem.cz
+420 777 744 923

Systematická, zodpovědná, skromná a krásná žena, s příjemným hlasem a mnohaletými zkušenostmi v oblasti fundraisingu. Velmi upřímně s vámi probere všechny detaily týkající se spolupráce s divadlem a bere vždy za svou vaši spokojenost v pracovním partnerství. Záleží jí na dobrých vztazích a pořádku. Je loajální, se zakladateli divadla je v přátelském vztahu více než dvacet let, čímž je jedinečným vzorem a důkazem toho, jak dobře a důvěrně může fungovat stejné přátelství a úcta i v pracovním týmu. Miluje hudbu a kulturu, krásně zpívá. Je maminkou tří dospívajících dětí a udržování rodinné pohody je její preferencí.

Dominik Novozámský

fundraising
dominik@divadlodetem.cz
+420 776 645 850

Umí nadchnout pro dobrou věc, spolehlivě pečuje o lidi uvnitř i vně týmu a je chodícím příkladem správného time managementu. Působí jako lavina pozitivních emocí a myšlenek. Studuje ekonomické obory kombinované s psychologií. Je upřímný a energický. Po telefonu i při osobních schůzkách se setkáte s okouzlující kombinací pragmatického a  lidského přístupu. Mimo to je skvělý hudebník a hráč na bicí nástroje, miluje jazz a hudbu vůbec. Rád vás vezme i na trénink fitness a vysvětlí základy zdravé životosprávy. Aktivně pracuje již několik let v rámci osvěty zdravého životního stylu, ale také je aktivistou a motivátorem nově připravovaného projektu pro zdravý životní styl rodin s dětmi...

 

Lucie Sněžná

kancelář
hudebni@divadlodetem.cz
+420 777 744 957
kancelář

V kanceláři se setkáte s usměvavou, nenápadnou, milou a pečlivou dlouhovláskou, která vás prokoukne během chvilky. Téměř bez povšimnutí vyřeší každý váš problém a zodpoví všechny vaše dotazy. Nabídne vám informace a prezentace plánovaných akcí divadla a než se stačíte zorientovat, už vám pod nosem voní výtečné kafíčko. Jestliže rádi mluvíte o kultuře, politice, historii nebo o autech či montování nábytku, vězte, že jste na správném místě a můžete vaše téma obohatit i o prohlídku právě připravované výstavy v multifunkční místnosti kanceláře divadla. Pozor, je čerstvě vdaná! :-)

 

Umělecký tým

Jan Pouchlý

herec a zpěvák
poulik@centrum.cz
Herec a zpěvák

Příjemný společník, na kterého je spoleh ve všech situacích. Rozvážně, rychle a vtipně řeší nečekané. Ikdyž běžně funguje přesně podle plánu. Nejvíce mluví, zdá se, pouze na pódiu,  kde repliku nahodí vždy přesně. V soukromí toho moc nenamluví, zato když už něco řekne, určitě to zasáhne vaši bránici. Miluje přírodu, sport a je dlouholetým vedoucím skautu. Pokud nejste vrcholovým sportovcem, nebo si nemůžete vybrat týden dovolené na rekonvalescenci, proboha se nenechte vytáhnout na "krátkou" procházku. :-) Čerstvý táta nádherné holčičky!

 

Tomáš Krečmer

hudebník a herec
+420 602 200 929
hudebník a herec

Každý, kdo ho zná, si hned vybaví bodrého upřímného a spravedlivého muže s široce otevřeným náručím, úsměvem a přímým pohledem. Jako vynikající hudebník je spoluautorem mnohých písniček pro děti a hudebních aranží k představením. Je výborným hercem, který sebevědomě improvizuje v nečekaných situacích a dokáže vždy vyloudit spokojený dětský úsměv. Do každé nové hry nebo veřejného vystupování se nechá dlouze přemlouvat, protože se opravdu, ale opravdu strašně stydí. :-) Miluje hudbu, knihy, historické filmy, sport a skaut. Je tatínkem čtyř krásných, hudebně nadaných dětí.

Ester Novozámská

herečka a zpěvačka
ester.novozamska@seznam.cz
+420 776 688 221
herečka a zpěvačka

Odvážná a tvůrčí, jemná, příjemná, až éterická bytost. Kombinace uměleckých talentů hudebního, tanečního i výtvarného. Veselá, přitom tichá a empatická, skromná a velmi trefně vtipná! Sofistikovaně vás uvede do tajů speciální pedagogiky a pedagogiky vůbec. Studovala tento obor a také pohybovou a výtvarnou výchovu. V divadle se s ní setkáte v roli Malého prince a v pohádkách pro nejmenší děti vás okouzlí bravurní hrou na příčnou flétnu. Aktivně pracuje pro charitativní projekty divadla: „Daruj svou náruč“ a „Veselé léto“, kde vytváří a vede již několik let jednotlivé praktické programy pro děti. Dobře si jí prohlédněte a zkuste hádat: kdo myslíte, že sní na obědě nejvíc knedlíků? Ano, takové spalování a štíhlou postavu by chtěl mít snad každý!

David Benda

herec a zpěvák
benda@divadlodetem.cz
+420 777 114 252
herec a zpěvák

Elegantní mladý muž s mnoha talenty. Překvapí vás nejen jako hudebník, herec a zpěvák, ale i jako tanečník, skladatel a básník. Vtipně si poradí s každou nečekanou situací a jeho reakce je ve všech situacích vždy uctivá a žoviální. Pokud vás zajímá studium historie, umění nebo řemeslo, stejně jako jeho, při setkání s ním získáte pocit, že je skutečně políbený Jupiterem. Všechny úkoly bez rozdílu náročnosti - ať už umělecké, manažerské nebo prakticky organizační, plní zodpovědně a velmi precizně! ( Na koho myslíte, že se čeká při odjezdu z divadla? Zato díky Davidovi v divadle nikdy nic nezapomeneme:-))

Klára Novozámská (rozená Zámečníková)

herečka a pedagožka
kesinka.z@centrum.cz
herečka a pedagožka

Roztomilá dívenka, ve které na první pohled, v davu stejně velkých dětí, jen těžko rozpoznáte paní učitelku:-) Žáci ji milují! Klárka, přezdívaná Kája nebo také Karel, rozená Zámečníková, učitelka druhého stupně, se s pečlivostí sobě vlastní postarala o bezstarostný chod Ateliéru Hudebního divadla dětem při kanceláři HDD v Hradci Králové. Práci s dětmi zde vybudovala vysokou laťku a později nastoupila do týmu divadla jako alternující herečka vánočního představení. Namalovala pro toto představení nové svérázné kulisy a jako výtvarnice a češtinářka se významně podílí na tvorbě didaktických materiálů divadla v rámci návaznosti na školní osnovy a mezipředmětové vztahy.