x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Malý princ

Muzikálový příběh Malý princ z autorské dílny Michaely Novozámské je inspirován literárním dílem francouzského spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho.
V našem hudebně divadelním zpracování naleznete všechny důležité obrazy tohoto nejznámějšího pohádkového příběhu. Obsahujícího mnoho metafor, přirovnání životních pravd ale i nadhledu, radosti a důvtipu.
Obrazy: 1. Ztroskotání na poušti, 2. Setkání s Malým princem, 3. Planety a cestování vesmírem, 4. Země a rozhovor s hadem, 5. Přátelství s liškou, 6. Květina, 7. Zázračná studna v poušti, 8. Hvězdy na rozloučenou.
 

Účinkují: Ester Novozámská a David Benda

Délka představení: 60 minut

Autorský scénář pomůže dětským divákům srozumitelnou formou přiblížit celý příběh pilota, který se po havárii svého letadla ocitl v Saharské poušti. Zde se setkává s pohádkovou bytostí se zvonivým smíchem, která přichází z jiné planety a postupně se stává pilotovým blízkým přítelem. Společně se díky nelehké osudové situaci naučí mnoha pravdám o životě na zemi i v jiných světech. Vydejme se s nimi na cestu jedinečných setkání a si připomeňme si opravdovost přátelství, lásku, která překonává planety, zázrak upřímné radosti a také nezvratné loučení, jak je lze vidět jen dětskýma očima. "Možná se nám podaří uvidět namísto obyčejného klobouku velikého slona v hroznýšovi. Přestaneme na chvilku počítat a tvořit složité plány, vyměníme strach a logiku za naději a třeba i zaslechneme pod noční oblohou smějící se hvězdy…."

 
V hereckých a pěveckých rolích uvidíte: Ester Novozámskou a Davida Bendu
Mladý pár Hudebního divadla dětem, se kterým jste měli možnost se setkat již ve zhudebněných českých klasických pohádkách s názvem “Hrátky na pohádky”. Herecký pár tentokrát nedostižně nastudoval nové muzikálové představení, které trvá 60 minut bez přestávky.