x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Archiv aktualit

Jarní turné 2023

Jarní turné Hudebního divadla dětem proběhlo v nádherné atmosféře! Malí i velcí diváci viděli hudební příběh Malý princ a také nové tři minimuzikály "Pozpívejme si, děti" v divadlech v různých místech ČR! Například v divadle: Děčín, Jablonec, Mělník, Zlín, Žatec, Teplice, Chomutov, Ústí n/Labem, Vamberk, Blansko, Vysoké Mýto, v Trutnovském UFO a v dalších kulturních stáncích České Republiky. Hudební divadlo dětem uzavře své jarní a letní turné představením pro veřejnost v pražském divadle Semafor 3.6.2023 svým hudebně divadelním příběhem Malý princ.

PF 2023 a na co se můžete těšit?

V tomto pololetí se Hudební divadlo dětem rozjede se svými nejnovějšími pohádkami na motivy pohádek J.Čapka "Pozpívejme si, děti" do divadel v různých místech ČR! Například: Děčín, Jablonec, Mělník, Zlín, Žatec, Teplice, Chomutov, Ústí n/Labem, Vamberk, Blansko, Vysoké Mýto a další. Hudební divadlo dětem se těší na své malé, ale i velké diváky! V květnu pak vymění malebnou scénu pohádek pro nejmenší za představení Malý princ, kdy tento muzikálový příběh Hudebního divadla dětem zazní jak pro děti prvníco stupně ZŠ, tak i pro žáky druhých stupňů v divadlech např. v Blansku, v Divadle Bolka Polívky v Brně, v pražském divadle Semafor a dalších!

Podzimní turné 2022 je úspěšně za námi, začínají vánoční koncerty

Podzimní turné 2022 je úspěšně za námi a naši diváci se mohou těšit na vánoční koncerty "Hvězdička betlémská", které začínají 15. prosince v Městském kině Dobruška:-). Poslední koncerty se v tomto roce odehrají 22.12. v Kulturním domě Nechanice. Od začátku školního roku 2022 hostovalo Hudební divadlo dětem se svým muzikálovým příběhem Malý Princ opakovaně například v Divadle Bolka Polívky v Brně, na Hronovické scéně v Pardubicích, v královéhradecké Filharmonii a v dalších kulturních sálech ČR, kde toto představení navštívily školní děti prvního i druhého stupně. Hudební divadlo dětem rozehrálo také nové pohádky "Pozpívejme si, děti", které přinesly mnoho radosti nejmenším divákům, tedy dětem z mateřských škol.

Soutěž Bernardýn 2022

Vyhlášení soutěže z představení Naše písnička aneb postavím si domeček Hudebního divadla dětem a BONIFANTES proběhlo začátkem listopadu 2022! Podívejte se na vítězné obrázky!