x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Archiv aktualit

Jarní turné 2024

Dnešním dnem se Hudební divadlo dětem rozjelo se svými minimuzikály do divadel českých měst:-). Turné 2024 zahájilo hned třemi reprízami představení "Pozpívejme si, děti" v divadle ve Slaném. Hraje a zpívá Ester Novozámská Bendová a David Benda.

Vánoční koncerty

Charismatický vánoční koncert Michaely Novozámské právě zaznívá v mnohých divadelních a kulturních sálech v rámci dopoledních školních představení, ale také představení pro veřejnost, jakým byly například včerejší  dva odpolední koncerty v sále trutnovského UFFO. Scéně dominuje veliká kniha Bible z mistrovské malířské dílny Michala Ščigola. Z jejích stránek vystupují textilní loutky, které rozehrávají jednotlivé děje. V temperamentním podání "při cestě za betlémskou hvězdou" zaznívají nejen koledy, ale i krásné písničky z autorčiny dílny.

právě hrajeme:

Muzikálový příběh Malý princ!

 

Turné začátkem školního roku 2023

Koncert s divadelní výpravou " Naše písnička aneb postavím si domeček" zaznamenal od roku svého vzniku, tedy od r. 2003 více než 400 repríz! Tento hravý, výukový konert Hudebního divadla dětem ve spolupráci s Chlapeckým sborem BONIFANTES, přiváží dětem z mateřských škol a prvního stupně ZŠ již mnoho let krásný kulturní zážitek, který je veselým a hravým způsobem propojen s výukou základních hudebních pojmů a přizpůsoben také pro společné zpívání nových autorských písniček i známých písní lidových. V rámci koncertů lze také zakoupit stejnojmenné CD a zpěvník k představení, který podporuje dlouhodobé zakotvení nových pojmů a znalostí z hudební výchovy, získané v rámci  koncertu. Hraje a zpívá Michaela Novozámská a BONIFANTES.