x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Archiv aktualit

Zahájení letního festivalu Veselé léto!

Slavnostním vyvrcholením divadelní sezóny Hudebního divadla dětem, které hostovalo v jarních a letních temínech roku 2024 v divadlech ČR převážně pro školní návštěvníky, byl koncert pro veřejnost v pražském divadle ABC 8.6. 2024. Hudební příběh "Malý princ" zahájil mimo jiné také letní charitativní spolupráci Hudebního divadla dětem s Klubem Dětem z.s., který organizuje kulturní zážitky pro děti v dětských domovech a nemocnicích pod názvem "Veselé léto", probíhající během letních prázdnin. Pravidelná spolupráce Hudebního divadla dětem s Klubem dětem slaví již svůj dvacátý pátý ročník!

Jarní turné 2024

Dnešním dnem se Hudební divadlo dětem rozjelo se svými minimuzikály do divadel českých měst:-). Turné 2024 zahájilo hned třemi reprízami představení "Pozpívejme si, děti" v divadle ve Slaném. Hraje a zpívá Ester Novozámská Bendová a David Benda.

Vánoční koncerty

Charismatický vánoční koncert Michaely Novozámské právě zaznívá v mnohých divadelních a kulturních sálech v rámci dopoledních školních představení, ale také představení pro veřejnost, jakým byly například včerejší  dva odpolední koncerty v sále trutnovského UFFO. Scéně dominuje veliká kniha Bible z mistrovské malířské dílny Michala Ščigola. Z jejích stránek vystupují textilní loutky, které rozehrávají jednotlivé děje. V temperamentním podání "při cestě za betlémskou hvězdou" zaznívají nejen koledy, ale i krásné písničky z autorčiny dílny.

právě hrajeme:

Muzikálový příběh Malý princ!