x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Archiv aktualit

Soutěž Bernardýn 2022

Vyhlášení soutěže z představení Naše písnička aneb postavím si domeček Hudebního divadla dětem a BONIFANTES proběhlo začátkem listopadu 2022! Podívejte se na vítězné obrázky! 

MUZIKÁLOVÝ PŘÍBĚH

Malý princ z pera Michaely Novozámské právě zaznívá v divadlech mnohých měst. Hudební divadlo dětem vytvořilo ke svému zpracování fylosofické Exupéryho pohádky také pracovní listy pro jednotlivé věkové kategorie, které pomáhají divákům znovu si připomenout a lépe pochopit význam částí díla. Podle zpětná vazby diváků je znát spokojenost a nadšení: ZŠ Vejrostova Brno: “Chci Vam moc podekovat za krasne predstaveni a super zazitek!!! Dnes jsme znovu poslouchali CD, (ktere jsme obdrzeli pri navsteve divadla) a tvorili pracovni listy k predstaveni. Moc hezky pocin!!!! Diky!!! H. Hangoni”

Od začátku školního roku 2022

Téměř od začátku školního roku 2022 se malí diváci převážně královéhradeckého a pardubického kraje zúčstnili několika koncertů "Naše písnička aneb postavím si domeček". Atmosféra koncertů byla radostná a Hudební divadlo dětem obdrželo mnoho krásné zpětné vazby a také obrázků plných zážitků z představení.

JARNÍ TURNÉ 2022

Nové pohádky “Pozpívejme si, děti” přivážejí v rámci jarního turné Hudebního divadla dětem do divadel na různá místa ČR mnoho radosti a obohacení těm nejmenším. I když mají hudební pohádky 65 minut bez přestávky, malí diváci udrží pozornost se zatajeným dechem až do konce?. Turné vyvrcholí koncertem pro veřejnost 5.6.2022 v pražském Divadle Semafor od 10:00 hodin:-).